dámske snehule

3 módne oblečenia so snehuľami v hlavnej úlohe

Dámske snehule sú obuvou, ktorá je výrazným prvkom moderného štýlu. Teplé a dokonale chrániace proti vlhkosti, je možné ich nosiť v rôznych verziách, športových aj nonšalantných. Inšpirácie pre vytvorenie outfitu, ktoré upúta pozornosť a je čo najpohodlnejšie, si pozrite v nižšie uvedených návrhoch.

Dámske snehule v ležérnych štýloch

Pri výbere pohodlného oblečenia sa nemusíme vzdať módneho vzhľadu. Uprostred zhonu si môžete dovoliť trochu originality, aby ste ukázali svoju osobnosť. Prvý nami navrhovaný outfit je tvorený zo svetlých, praných džínsov, béžového svetru voľného strihu a tmavomodrých snehúľ s plochou podrážkou. V týchto mäkkých, dokonale teplých topánkach môžeme ísť do práce, na prechádzku alebo na nákupy. Sivá zimná bunda s kapucňou je najlepšou voľbou pre takýto jednoduchý, ale efektný štýl. Hodí sa tiež teplý klobúk a veľká šatka, ktorú je možné fantasticky uviazať alebo jednoducho dať na ramená. Čo odlišuje najfunkčnejšie dámske snehule? Sú ľahké, elegantné a nenavlhnú. Také topánky sú ideálne pre každodenné použitie.

 

Športové oblečenie na zimu – ako používať snehule?

Už nejakú dobu používame športové oblečenie stále častejšie, nielen pri cvičení alebo tréningu. Každý fanúšik ležérneho vzhľadu si zamiluje kombináciu pastelovo ružovej mikiny s nohavicami Mom Fit a bielymi snehuľami. Celok perfektne doplní klasický vlnený kabát. Hra s kontrastom je známkou znalosti módnych trendov, takže by ste sa tohto typu kombinácie nemali báť. Tretí z našich návrhov je teplákový celkový vzhľad, ktorému nechýba mladistvý šarm. Teplákovú súpravu tvorenú nohavicami a mikinou dokonale doplnia univerzálne čierne dámske snehule. K takémuto outfitu sa perfektne hodí prešívaná bunda nad koleno a farebná teplá čiapka. Tradičnú šatku môžeme nahradiť pohodlným komínovým šálom.

 

Snehule – trend pre zimu 2020/2021

Pozorovanie najnovších trendov v uliciach miest a v módnych časopisoch je efektívny spôsob, ako nájsť svoj vlastný individuálny štýl. Stojí za to do neho prepašovať čo najviac pohodlných prvkov, pretože nám poskytujú módny vzhľad a pohodu. Najlepšou možnou voľbou je obutie pohodlných topánok a oblečenie z prírodných materiálov.

Pridaj komentár