botasky

Aké topánky sú pohodlné a praktické? Tenisky!

Dámske tenisky poskytujú pohodlie a sú vhodné na každodenné nosenie. V minulosti boli v obchodoch k dispozícii iba klasické modely v základných odtieňoch: čierna alebo tmavomodrá s bielou podrážkou alebo celé biele. V súčasnej dobe vďaka širokému sortimentu tohto typu obuvi je možné tenisky prispôsobiť každému štýlu. Vkusná unisexová obuv, vhodná ako pre ženy, tak pre mužov. Rôzne hviezdy na obrazovke ako aj v showbiznise často ukazujú značkové tenisky na nohách. Celebrity kombinujú tenisky aj s oblekom, aj s elegantným oblečením. Vďaka nadčasovej povahe dámskych tenisiek sa tešia z neprestávajúcej popularity.

 

Klasické dámske tenisky pre rôzne príležitosti

Pohodlie pri chôdzi a klasický vzhľad sú hlavnými rysmi dámskych tenisiek. Gumová podrážka zaisťuje odolnosť a zaručuje dlhé používanie. Pevná guma je odolná voči vode a dobre absorbuje nárazy. Tieto klasické topánky majú športový a ležérny vzhľad, sú vyrobené z pevnej textílie alebo ekologickej kože.

Univerzálne dámske tenisky sa hodia pre rôzne štýly. V najobľúbenejšom dizajne dobre vyzerajú s džínsami a rovnými nohavicami, napr. „rúrkovými“. Tenisky sú vhodné na celoročné použitie. Aj v miernej zime je možné ich spojiť s plášťom alebo svetlým kabátom. V lete sú zase ideálnou obuvou na krátke výlety, prechádzku alebo koncert pod holým nebom.

damske tenisky

 

Nové modely tenisiek pre ženy a slečny

Pre milovníčky tenisiek výrobcovia obuvi neustále zavádzajú vylepšenia a zaujímavé úpravy. Obuv je možné nielen šnurovať, ale kúpiť tenisky aj na suchý zips. Dámske tenisky môžu mať namiesto šnurovania aj elastické pásiky, ktoré umožňujú rýchle obutie.

Moderné tenisky majú pogumovanú špičku a sú vyrobené z ekologickej kože v rôznych odtieňoch. Módnymi farbami sú: strieborná, zlatá, kovová a rôzne typy aplikácií. Dámske tenisky s flitrami, zipsami alebo čipkou sú iba niektoré z inovatívnych nápadov návrhárov obuvi. Čipkované topánky s gumovou podrážkou sú perfektnou kombináciou k rôznym outfitom.

 

Masívne spracovanie a univerzálny strih obuvi pre každodenné nosenie

Pri hľadaní pohodlnej obuvi pre každodenné nosenie stojí za to si vybrať dámske tenisky. Kombinujú všetky funkcie, ktoré hľadajú moderné ženy. Ide o univerzálnu obuv, veľmi odolnú aj voči nečistotám a vždy dokonale vyzerajúcu. Praktické zaoblené špičky sú ideálne pre prsty. Rôzne typy zapínania a šnurovania zaisťujú rýchle obutie. Klasické farby tenisiek, ako sú biela a čierna, budú vyhovovať každému štýlu. Výhodou dámskych tenisiek je, že nikdy nevychádzajú z módy.

Praktickou obuvou pre každodenné výlety a rôzne iné príležitosti sú univerzálne dámske tenisky. Okrem klasických, nadčasových strihov sú k dispozícii moderné modely s čipkou a ekologickou kožou v rôznych odtieňoch. Ponúkame veľký výber tenisiek, stojí za to ich mať vo svojej skrini.

Pridaj komentár