Dámské tenisky

Tenisky – najpohodlnejšie dámske topánky na svete

Tenisky sú zosobnením slobodného pouličného štýlu, casualového a k tomu sú naozaj pohodlné. Módne tenisky sú dostupné vo veľkom množstve farieb, vďaka čomu každý model nájde uplatnenie v rôznych štylizáciách. Nie je dôležité, či ide o nohavice na behanie, pohodlné šaty alebo klasické džínsy – tenisky je možné spojiť množstvom spôsobov, ktoré Vám budú vyhovovať, či už milujete mestský štýl alebo športový.

 

Dámska obuv – trend, ktorý nekončí

V dnešnej dobe sa skoro každý stretol z najzaujímavejším a najpohodlnejším trendom v obuvi v priebehu niekoľkých rokov – tenisky a sneakersy. Táto športová obuv sa už dávno prestala spájať iba so štylizáciou do posilňovní, na ranný jogging a prešla v naozajstný doplnok outfitov. Vo voľnom čase, v každodennom živote a dokonca aj v práci alebo na párty, dámska obuv v športovom štýle dodá ženám slobodný štýl. Zároveň topánky majú pozitívny vplyv na celú postavu tela a chrbta – pretože topánky s vytvarovanými podrážkami môžu pomôcť osobám s bolesťami chrbta pri chodení. 

tenisky
tenisky

 

Aké tenisky si vybrať?

Stovky modelov dámskej obuvi je dôvodom na to, aké rôzne môžu byť tenisky. Môžete si vybrať napríklad medzi vysokými alebo nízkymi modelmi tenisiek, vybrať medzi funkčnými jednoduchými športovými dámskymi topánkami alebo modelmi s módnymi vzormi, ktoré priťahujú pohľady. Výnimočne priedušné modely sa hodia na časté a intenzívne používanie – aerobik, behanie na bežeckom páse alebo dlhšie prechádzky. Dámske tenisky z priedušného materiálu zabezpečia dodatočný komfort vďaka dobrej cirkulácii vzduchu.

 

Vybrať nízke alebo vysoké tenisky?

Odlišujú sa verziou s vysokým alebo nízkym zvrškom. Nízke tenisky sú modelmi, ktoré sa končia pod členkom. Sú veľmi podobné klasickým teniskám, vyzerajú športovo a ideálne sa hodia napríklad do 7/8 nohavíc.
Vysoké tenisky sú modelom so zvrškom, ktorý siaha až nad členok. Sú veľmi módne a sú nevyhnutným prvkom športového vzhľadu. Pretože zakrývajú členok a tvoria teplé spojenie medzi nohou a dolnou časťou nohavíc, sú vhodné tiež na chladnejšie a veterné dni.
Dostupné sú tiež nazúvacie tenisky, ktoré nie je potrebné viazať. Je možné i nazuť a vďaka tomu ich ešte pohodlnejšie obúvať. Najmä v posledných rokoch zapínanie na suchý zips bolo uznávané za najvýhodnejší typ zapínania. Niektoré modely nazúvacích tenisiek majú očká na šnúrky alebo pásiky, ale stále sú topánkami na nazúvanie. Týmto spôsobom sú všetky výhody tenisiek spojené novým a moderným spôsobom.

Pridaj komentár