dámske sandále

5 druhov obuvi, ktorú musí mať žena v šatníku

Päť neobvyklých modelov obuvi, ktoré by mala mať každá žena. Ich spoločnou črtou je univerzálnosť. Každý model je v rôznych farbách a štýloch, takže môžete získať veľa štýlov s rovnakým typom topánky.

Dámske sandále

Dámske ploché sandále sú základom úspešného leta. Bez nich sa nemôže uskutočniť žiadna dovolenka. Preto sú na prvom mieste nášho zoznamu. Bez ohľadu na to, či ide o sandále s pásom, zapínaním alebo suchým zipsom, dámske sandále budú vaším najlepším priateľom na dovolenke aj na každodennej ceste do práce, počas leta. Sú pohodlné na nosenie a dokonalé, keď ste dlhšiu dobu mimo domova. Ploché sandále môžu byť pevným základom pre styling, preto venujte pozornosť detailom, ktoré ho môžu skutočne oživiť.

Dámske sandále v elegantnej verzii? Obujte si dámske sandále na opätku, aby ste dosiahli efekt predĺžených nôh a pridajte si niekoľko centimetrov k vašej výške. Dobrý pár sandálov bude užitočný pre každú letnú príležitosť, od svadieb, až po záhradné párty. Vyzerajú rovnako dobre v kombinácii s kraťasmi, topom, ako aj so spoločenskými šatami.

Dámske tenisky

Dámske tenisky sú lskvelé ku džínsom, kraťasom, bermudám, džínsom s trakmi, športovým šatám a sukniam. Je to najjednoduchšia a najpohodlnejšia obuv všetkých čias. Dámske tenisky sú mimoriadne pohodlnou obuvou, ktorú ocení aj ľudia, ktorí sú v pohybe niekoľko hodín denne.

Lodičky

Tieto elegantné dámske topánky sú základom elegantného ženského šatníka. Buďte kedykoľvek pripravená obuť si lodičky, ktoré sa hodia ku všetkému. Čierne, červené alebo krémové lodičky sú vždy bezpečnou voľbou, najmä ak viete, k čomu ich nosiť – so šatami,  džínsami, overalom a večerným oblečením.

Športová obuv

Ďalším dôležitým typom dámskej obuvi je klasická športová obuv. Fitness, beh, nordic walking? Bez ohľadu na to, či ide o nadčasové plátenné topánky alebo priedušné trekové topánky na leto, dobrý pár dámskych tréningových topánok je nevyhnutnosťou. Môžete ich nosiť po celý rok a mať tak neustále pohodlie. Dobre zvolená športová obuv je perfektným spoločníkom na lenivé dni.

Polotopánky

V živote je málo vecí, ktoré by vyhovovali jeseni viac, než elegantné polotopánky. Je absolútnou nevyhnutnosťou, aby každá žena mala aspoň jeden pár takýchto topánok. Bez ohľadu na to, či si vyberiete vysoké podpätky alebo plochý typ polotopánky, sú dosť elegantné, aby vyzerali rovnako dobre v džínsoch ako v teplých maxi šatách.

Pridaj komentár