dámske sandále

Štýly s letnou obuvou

V lete sa nevzdávajte pohodlnej obuvi! Máte radšej klasické dámske sandále alebo dámske tenisky?

Prečo sa oplatí investovať do letnej obuvi?

Leto je jednou z tých sezón, ktoré dokážu dokonale prekvapiť. Každodenné teplo, spustené nohy pri sedavej práci, nás nútia kupovať, len tú najpohodlnejšiu obuv. Jednotkou sú pohodlné dámske sandále a dámske tenisky. Niektoré poskytujú vetranie a dýchanie chodidla, zatiaľ čo iné poskytujú pohodlný a rýchly pohyb po meste. Aký druh obuvi je pre vás najlepší?

Styling so ženskými sandálmi

  • Ploché sandále s letnými šatami

Ak trávite leto veľmi intenzívne – navštevujete svadby, večierky alebo grilovačky u svojich priateľov – ploché sandále môžu byť skutočne úľavou pre Vaše nohy v horúcich dňoch. Dámske sandále spojte s letnými vzdušnými šatami. Porozmýšlajte nad kvetinovými alebo jasnými, žiarivými farbami. Najlepšie letné šaty s týmto vzhľadom majú dlhú spodnú časť. Ak chcete odhaliť kožu, vyberte si šaty s ramienkami.

  • Sandále na vysokých podpätkoch s kokteilovými šatami

Ak plánujete skvelý večer, dodajte kúzlo svojmu vzhľadu s  čiernymi sandálmi s vysokými podpätkami a krátkymi koktejlovými šatami. Elegantný vzhľad jednoduchých sandálov na vysokom podpätku spôsobí, že vaše nohy budú vyzerať dlhšie a celá vaša silueta bude opticky štíhlejšia.

  • Sandále k džínsom a jednoduchému tričku

Sandále s džínsami sú vyskúšanou a dobrou kombináciou. Ak nosíte priliehavé džinsy, vyhrňte si ich nad členky, aby ste predviedli svoj nový, krásny pár sandálov. Podobne sa novou obuvou môžete pochváliť aj s kratšími džínsami. Sandále sa tiež kombinujú džínsy s džínsami so širokými nohami – sandále v výrazných farbách môžu jemne zvýrazniť takúto štylizáciu. Vyskúšajte rôzne kombinácie džínsov a zistite, čo najlepšie vyhovuje vašej forme a štýlu.

Dámske tenisky – každý deň 3 štýly

  • Biela blúzka, čierne džínsy a biele tenisky

Klasická štylizácia pre mladých i starých, ktorí milujú minimalistický štýl. Táto sada bude tiež vyhovovať práci v korporátnych spoločnostiach. Biele kožené tenisky budú vyzerať elegantne s čiernymi rifľami.

  • Dlhá sukňa, ľahký sveter a červené dámske tenisky

Máte radi boho atmosféru? Farebná sukňa je ideálna na letné výlety a do kina. Je dobré mať k nej ľahký sveter, a to najmä vo večerných hodinách alebo v chladnejších dňoch. Dámske červené tenisky sú módnou klasikou, takže sa hodia k akejkoľvek farebnej štylizácii. Ak chcete vytvoriť súvislý vzhľad – vyberte si sukňu v odtieňoch červenej a oranžovej, červenú vestu a červené tenisky. A štylizácia je pripravená!

  • Čierne dámske tenisky, nohavice typu boyfriend a mikina s kapucňou

Chcete sa cítiť pohodlne a módne po celý deň? V chladnejších dňoch bude určite užitočná čierna mikina, ktorá sa hodí ku všetkému. Boyfriend nohavice sú odporúčané pre ženy, ktoré sa cítia sebaisto pri hraní s módnymi trendmi. Celok sa ideálne doplňuje s čiernymi dámskymi teniskami, ktoré zodpovedajú farbe mikiny.

Pridaj komentár