Snehule

Aké topánky by ste si mali vybrať v zime 2019? Teplé, pohodlné a … lacné!

Dámy, ste pripravené poznať najlepšie zimné topánky pre zimu 2019? Dámske zimné topánky sú najlepšie výrobky pre ženy (najmä pre tie, ktorí majú rady teplo a pohodlie). Ktoré topánky si vybrať v zime, aby Vám vydržali? Pozrite sa na naše tipy!

Čím sa riadiť pri výbere dámskych zimných topánok?

Rozlišujeme dva typy zimného počasia. Prvý je typ, je taký, kedy sa nemusíte zababušiť do teplého oblečenia, pričom naďalej môžete mať holé členky, sveter do véčka a môžete chodiť aj  bez šálu. Druhý typ prichádza neskôr – pociťujeme prvý chlad, je potrebné zakryť každý centimeter kože, aby sme sa ochránili pred zimným vetrom. Nezabudnite tiež na topánky. Podľa čoho vybrať správnu zimnú obuv?

  1. Teplo je jedným z najdôležitejších kritérií v prípade výberu zimnej obuvi. V ideálnom prípade zimné topánky stále udržujú vaše nohy v teple, fungujú nezávisle od toho, či stojíte v pokoji v chlade alebo sa aktívne pohybujete. Najteplejšie topánky majú hrubšie podrážky, vyšší zvršok a podošvu v podrážke topánky.
  2. Pohodlie – správne zvolená veľkosť, a teda voľný pohyb patrí k najdôležitejším výhodám zimnej obuvi. Pretože pohodlie je to najdôležitejšie. Nedovoľte, aby váš pohyb obmedzovala teplota, sneh alebo dážď. Teplé zimné topánky udržujú nohy v príjemnom a pohodlnom stave, bez ohľadu na to, ako ďaleko musíte ísť a ako nízko teplota klesá.
  3. Cena je pri výbere dôležitá, aj keď dobré topánky sa dajú kúpiť aj lacno a cez internet. Bonus za zľavu na prvé nákupy je vždy lákavý. Zásielku Vám doručíme až do Vášho domu.

dámske zimné topánky

Aké topánky si vybrať na zimu 2019?

  • Kozačky dámske

Dámske kozačky sú najlepšie zimné topánky v kategórii „elegancia“. Nikdy nevyjdú z módy a sú veľmi pohodlné. Vysoký zvršok topánky zabezpečuje teplo nohy, aj keď máte len silónky a šaty.

Nezáleží na tom, či sú kožené, semišové, na plochom podpätku, alebo vyššom podpätku. Topánky s výškou ku kolenám alebo do lýtok sú výborným riešením. Natiahnete ich na tesné džínsy alebo legíny a oblečte si široký sveter – a váš štýl je pripravený!

  • Snehule

Hľadáte naozajstnú zimná turistickú obuv, ktorá bude skvelá na chodníkoch, na ceste do práce alebo na vysokú školu pri veľkých mrazoch? Snehule sa vďaka najlepšej ochrane proti nepriaznivým poveternostným podmienkam a dobrej priľnavosti držia veľmi dobre na klzkých cestách. Podošva skvelo priľne ku klzkým povrchom.

Prečo sa oplatí kupovať snehule? Po prvé – útulná podšívka poskytuje po celý deň veľa tepla. Po druhé sú tieto topánky úplne vodotesné. Po tretie, sú ideálne na zimné prechádzky po horách.

Pridaj komentár