lacné topánky

Aké lacné topánky si vybrať pre čierne šaty? Ponúkame 6 typov obuvi!

Dôvodom, prečo sú čierne šaty takým módnym trendom, je ich univerzálnosť. Ak potrebujete aktualizovať štýl týchto nadčasových šiat, našli sme lacné topánky, ktoré spôsobia, že štylizácia s čiernymi šatami už nebude nikdy ako predtým.

Čierne šaty a lacné topánky – perfektná kombinácia?

Nič neštylizuje čierne šaty lepšie ako dobre vybrané topánky. Správny typ topánky môže povzniesť čierne šaty na vyššiu úroveň štýlu. A aké lacné topánky sa najlepšie nosia s čiernymi šatami? Odpoveď nájdete nižšie.

Kde však hľadať topánky, ktoré sú vhodné k čiernym šatám? Online obchod s obuvou je tým najlepším miestom na hľadanie tohto dokonalého páru. Lacné topánky v moderných farbách a vzoroch sú k dispozícii každý deň po dobu 24 hodín. Len pár kliknutí a môžu byť vaše.

Aké farby topánok by ste si mali vybrať pre čierne šaty?

Čo zvážiť pri výbere farieb dámskej obuvi k čiernym šatám? Dámske topánky nemusia byť nudné – je dôležité, aby ich voľba bola premyslená a zhodovala sa s druhom oslavy, postavou a strihom šiat.

Aké topánky mám nosiť s čiernymi šatami? Tu je 6 obľúbených typov:

  1. Čierne topánky

Čierna nikdy nevyjde z módy a navyše každá žena má aspoň jeden pár čiernych topánok. Black + black je kombináciou elegantného kancelárskeho štýlu alebo kokteilového spôsobu obliekania. Vyskúšajte textúry a materiály, aby ste si viac užili vytváranie štýlov s čiernymi topánkami. Skúste lakované alebo matné.

  1. Biele topánky

Čierne šaty s bielymi topánkami sú jasným kontrastom pre tých, ktorí dávajú prednosť tomu, aby veci zostali čiernobiele. Biele topánky dokonale ladia s akoukoľvek inou farbou šiat a čierna je prirodzenou voľbou pre vytvorenie silného kontrastu. Je to tiež skvelá možnosť pre minimalistov.

 

  1. Topánky v prirodzených farbách

Dámske topánky v prirodzených farbách dokonale ladia s tónom vašej pokožky a predlžujú vaše nohy, zatiaľ čo vašim šatám umožnia zaujať ústredné miesto vo vašom štýle.

  1. Hnedé topánky

Sú hnedé topánky vhodné k čiernym šatám? Samozrejme! Čierne šaty s hnedými topánkami sú dokonalým odtieňom pre príležitostnejšiu, umeleckú ženu, ktorá miluje Boho štýl.

  1. Farebné topánky

Sladko ružová, modrá, vínová, žltá, oranžová – všetky tieto farby sú povolené! Môžete si vybrať saténovú, lakovanú alebo semišovú verziu obuvi, aby ste do čiernych šiat pridali sofistikovaný prízvuk a doladili čiernu farbu.

  1. Topánky so zvieracím motívom

Ak hľadáte zábavu, farebné topánky s čiernymi šatami, ako aj zvieracie potlače sú na svojom mieste. Nie sú také kontrastné ako jasná farba, ale potlač v štýle hadov, leopardov alebo gepardov pridá textúru vášmu oblečeniu, pričom zostanete celkom neutrálna.

Pridaj komentár